Shitet Banesa në Bregun e Diellit VA Residenc

Shitet Banesa në Bregun e Diellit VA Residenc
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,250€ - Banesa
2839 97.8 M2 3 Dhoma 2 Banjo Bregun e Diellit

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit – Kodi 2839

Lokacioni: Kompleksi VA Residence

Siperfaqe 97.8 M2

Kati 11

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Objekti gjindet afer xhamise ne Bregun e Diellit, gjithqka qe karakterizon kete objekt eshte investimi e matrialit cilesor dhe duke i kushtuar rendesi edhe detajeve me te vogla ndertimit. Ne afersi te objektit jane transporti publik, shume markete e restorante, qendra tregtare Royal Mall etj. Objekti eshte ne fazen finale dhe planifikohet te perfundoje ne tetor.2024.

Çmimi €1250 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City