Shitet Banesa në Fushë Kosovë te Stadioni

Shitet Banesa në Fushë Kosovë te Stadioni
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 44,000€ - Banesa
2608 68 M2 1 Dhoma 1 Banjo Bresje

Shitet Banesa ne Fushe Kosove me Flete Poseduese – Kodi 2608

Lokacioni: Te Stadioni

Siperfaqe: 68 M2

Kati 7

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet si ta kalon rrethin e Fushe Kosoves rruges per Bresje gjithashtu ka qasje edhe ka PTK-ja. Objekti eshte 8 katshe dhe ka fleten poseduese. Banesa shitet e mobiluar.

Çmimi €44.000

???? 044 302 000
???? www.prishtina-city.com
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City