Shitet Banesa në Fushë Kosovë

Shitet Banesa në Fushë Kosovë
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 720€ - Banesa
2486 89 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rr. Nëna Tereze

Shitet Banesa ne Fushe Kosove – Kodi 2486

Lokacioni: Rr. Nena Tereze te Jamboo

Siperfaqe: 89 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Banesa gjindet perball kompleksit Semitronix ne Rrugen Kryesore Nena Tereze, banesa gjindet ne katin e 5 me pamje ka rruga kryesore. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar.

Çmimi €720 M2

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City