Shitet Banesa në Lagjen Dardania

Shitet Banesa në Lagjen Dardania
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 150,000€ - Banesa
2790 79 M2 2 Dhoma 2 Banjo Dardani

Shitet Banesa ne Dardani – Kodi 2790

Lokacioni: Banesat e Gjelberta

Siperfaqe: 79 M2

Kati 8

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Ballkon
– 2 Banjo
– Koridor

– Banesa gjindet mbi plato tek banesat e gjelberta. Dhomat e gjumit jane te orientuara nga lindja (shkolla Xhemail Mustafa) ndersa salloni dhe kuzhina jane te orientuara nga perendimi me pamje te lire nga parku. Qdo kend e baneses eshte e shfrytezueshem dhe ka nje plan te mire, posedon nxemje qendrore me termokos, lift, mirembatje te hymjes. Siperfaqe Neto 79 M2 duke mos e llogarit ballkonin, muret e brendshme dhe koridorin.

Çmimi €150.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City