Shitet Banesa në Lagjen Dodona Afër 4 Llullave

Shitet Banesa në Lagjen Dodona Afër 4 Llullave
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 98,000€ - Banesa
2842 82 M2 2 Dhoma 2 Banjo Dodona

Shitet Banesa ne Lagjen Dodona – Kodi 2842

Lokacioni: Kompleksi Tregtia Afer 4 Llullave

Siperfaqe 82 M2 Neto

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Ballkona

Objekti gjindet afer Bashkesis Islame dhe Fakultetit Islame dhe Lagjes 4 Llullat. Objekti eshte i ndertuar nga kompania Tregtia me siperfaqe Neto te baneses. Banesa ploteson gjitha kushtet per banim, ka ndriqim mjaftueshem, nxemjen me rryme. Banesa shitet e mobiluar dhe pekthimi e baneses behet te Avokati.

Çmimi €98.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City