Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherve Kompleksi ASRA

Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherve Kompleksi ASRA
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,300€ - Banesa
2550 57.9 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Shitet Banesa Moderne ne Mat – Kodi 2550

Lokacioni: Kompleksi ASRA Afer Kulles Muhaxherve

Siperfaqe: 57.9 M2

Kati 9

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

– Banesa gjindet 500 metra nga Qendra e Prishtines dhe afer Kulles Muhaxherve, objekti eshte i ndertuar me standarte te larta ndertimit, posedon 2 lifta, dritaret me 3 xhama, dyert te klases se pare, laminat 12mm. Objekti eshte 9 katshe.

Çmimi €1300 M2

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City