Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherve te Golden Park

Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherve te Golden Park
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,300€ - Banesa
2492 73.4 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2492

Lokacioni: Objekti Golden Park

Banesat jane nga 73.4 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Banesat gjinden ne Rr. Bedri Shala mbrapa Objektit Kulla e Zotnise, banesa eshte ne katin e 1 dhe shitet e mobiluar.

Çmimi €1300 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City