Shitet Banesa në Lakrishte te Narteli

Shitet Banesa në Lakrishte te Narteli
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,900€ - Banesa
2445 97.82 M2 2 Dhoma 2 Banjo Lakrishte

Shitet Banesa ne Lakrishte – Kodi 2445

Lokacioni: Kompleks Nartel

Siperfaqe: 97.82 M2

Kati 10

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Ne çmim perfshihet nje depo ne podrum.

Posedon:

• Dysheme me parket të llojit bung
• Banjo me sanitari shumë cilesore
• Sistem qeendror të fshesees elektrike
• Sistem i ngrohjes ne dysheme dhe me radiator
• Orientimi i baneses lindje dhe jug
• Ndricim gjithe-ditore
• Uje 24 ore
• Ashensor pa nderpreje edhe ne raste te nderprerjes se rrymes (me gjeneratore)
• Sistem i interfonit me kamere
• Dyer kunder zjarrit
• Dy ashensore per hyrje
• Kater njesi banimi ne kat
• Siguri 24h me kamera dhe roje
• Tre katet e para qender tregtare
• Pamje e papenguar ne lindje ne drejtim te katedrales, ulpianes dhe dardanise

Banesa eshte shume e pershtatshme edhe per afarizem (zyre)

Banesa eshte e re, e mobiluar ne menyre ekskluzive, me ngjyra moderne si dhe e furnizuar me pajisje tee cilesise se larte.

Me marreveshje mund te shitet edhe me mobile.

Çmimi €1900 M2 pa Mobile

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City