Shitet Banesa në Lakrishte te Prokredit Banka

Shitet Banesa në Lakrishte te Prokredit Banka
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2848 136 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lakrishte

Shiten Banesa ne Lakrishte – Kodi 2848

Lokacioni: Mbrapa Prokredit Bankes

Siperfaqe: 136 M2

Kati 2

Renditjtet:

– Sallon me Kuzhin
– 3 dhoma gjumi
– 2 Banjo
– Depo
– 2 Ballkona

Objekti eshte mbrapa Prokredit Bankes ne Lakrishte, ndryshe siq njifet objekti e Shqiprise, objekti posedon lift, nxemjen qendrore me termokos, eshte e mobiluar dhe ka nje renditje dhe nje shfrytezim te baneses shume te mire. Kontrata per kete banese behet te Avokati.

Çmimi €1200 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City