Shitet Banesa në Mat Afer Rrugës B

Shitet Banesa në Mat Afer Rrugës B
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 79,000€ - Banesa
2854 70 m2 1 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Mati

OFERT – Shitet Banesa ne Mat – Kodi 2854

Lokacioni: Rr. Uran Ajeti Shum Afer Rruges B

Siperfaqe: 70 M2

Kati 6

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo

Objekti gjindet ne Rr. Uran Ajeti shum afer Rruges B. Objekti ka qasje te lehte ne rrugen Muharem Fejza, Rrugen B dhe Rrugen C Posedon Garazhd per veture.

Çmimi €79.000 me Garazhd

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City