Shitet Banesa në Mat Përball Xhamisë së Matit

Shitet Banesa në Mat Përball Xhamisë së Matit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 137,000€ - Banesa
2548 137 M2 3 Dhoma 2 Banjo Mati

Shitet Banesa Moderne ne Mat me Flete Poseduese – Kodi 2548

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Perball Xhamise se Matit

Siperfaqe: 137 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor

– Banesa perfshihet me 2 ballkona dhe njeri ballkon eshte e mbyllur me xhama palose moderne, 2 dhomat e gjumit me shtrata dopio dhe nje dhome per femije, nxemjet qendrore ne banese jane me sistem modern nder toke dhe neper mure sistem qe ndane secilen dhome veq e veq nvaret nga ju se sa grade C deshironi ta ngrohni dhomen, ka sistemin e fsheses elektrike (sistem amerikan) qe kyqet ne mur dhe ben mbledhjen e mbeturinave ne nje rezervuar qe gjendet ne shpajz, kamera sigurie, mirmebatje te hymjes dhe uj 24h.

Çmimi €137.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City