Shitet Banesa në Qendër Afër Kolegjit Fama

Shitet Banesa në Qendër Afër Kolegjit Fama
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 105,000€ - Banesa
2862 82 M2 2 Dhoma 1 Banjo Qender

Shitet Banesa ne Qender – Kodi 2862

Lokacioni: Sllovenia Sport Afer Market Maxit dhe Albi Market

Siperfaqe: 82 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes mga NPB
– Lift
– Uj 24 H
– Klim

Banesa gjindet ne qender ne afersi eshte Sheshi Nena Tereze, Parku i Qytetit, Shk.F. Naim Frasheri, Ambulanca, Trafiku Urban, Markete, etj. Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshem per biznes ose banim personal. Objekti eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe shitet e mobiluar.

Çmimi €105.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City