Shitet Banesa në Rr. Muharem Fejza – DP Partners

Shitet Banesa në Rr. Muharem Fejza – DP Partners
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2827 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha 158.85 M2 Mati

Shitet Banesa ne Mat – Kodi 2827

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi DP Partners

Kati e 2

Siperfaqe 158.85 M2

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– 2 Ballkona
– Garazhd per veture + Depo

Lagja e Kaltert ju ofron mundesine e nje jetese ku jeta urbane bashkohet me ate periferike. Ku qetesia ofrohet permes parqeve te mire-projektuara, kendeve te lojerave per femije, hapesirave sportive dhe arkitektures inovative.

Çmimi €1200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City