Shitet Banesa në Rrugën C te High Center

Shitet Banesa në Rrugën C te High Center
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,100€ - Banesa
2401 88.10 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga C

Shitet Banesa ne Rrugen C – Kodi 2401

Lokacioni: Kompleksi High Center

Siperfaqe: 88.10 M2

Kati 8

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Depo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne Rrugen C me pamje nga Rruga C, banesa gjindet afer objekteve Tregtis, banesa ka dokumentacion te rregullt dhe perkthimi i baneses behet te noteri.

Çmimi €1100 M2

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City