Shitet Banesa në Tophane Kompleksi Labi

Shitet Banesa në Tophane Kompleksi Labi
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 113,500€ - Banesa
2716 87.56 M2 3 Dhoma 1 Banjo Tophane

Shitet Banesa ne Tophane – Kodi 2716

Lokacioni: Kompleksi Labi

Siperfaqe: 87.56 M2

Kati 10

– 3 dhoma gjumi
– Sallon me kuzhine
– Banjo
– Depo

Objekti eshte i ndertuar me cilesi te larte ndertimit duke e kushtuar rendesi jo vetem ndertimit por edhe fasades dhe koridoreve te jashtme. Perkthimi i baneses behet te avokati.

Çmimi €113.500

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City