Shitet Banesa në Tophane

Shitet Banesa në Tophane
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,300€ - Banesa
2734 88.6 M2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Tophane

Shitet Banesa ne Tophane – Kodi 2734

Lokacioni: Rr.Lidhja e Prizrenit

Siperfaqe: 88.6 M2

Kati 9

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Garazhd per Veture
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Objekti Kulla e Tophanes gjindet ne Rr. Lidhja e Prizrenit Afer Furres Moni. Objekti eshte 13 Katshe dhe e ndertuar nga kompania BB Group.

Çmimi €1300 M2
Çmimi €15.000 Garazhda

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City