Shitet Banesa në Ulpianë Afër Shk.F. Hasan Prishtina

Shitet Banesa në Ulpianë Afër Shk.F. Hasan Prishtina
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 105,000€ - Banesa
2451 50 M2 2 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Shitet Banesa ne Ulpiane – Kodi 2451

Lokacioni: Afer Sh.F. Hasan Prishtina dhe Kopshtit te Femijeve.

Siperfaqe: 50 M2 Neto + Podrum 40 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Shpajz
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym Vailant
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

Banesa gjindet ne Ulpian afer fures Graniti, banesa posedon dhe podrum te shfrytezueshem per banim ose zyre ka ndriqim te mjaftueshem. Termokosi kyqet ne vitin 2023. Banesa ka siperfaqe 50M2 Neto por realisht eshte afer 80 M2 shfytezim. Banesa dhe podrumi jane me dokumentacion te rregullt.

Çmimi €105.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City