Shitet Banesa në Veternik te Albi Mall

Shitet Banesa në Veternik te Albi Mall
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,300€ - Banesa
2684 61 M2 1 Dhoma 1 Banjo Veternik

Shitet Banesa ne Veternik – Kodi 2684

Lokacioni: Perball Albit Mall

Siperfaqe: 54.19 M2

Kati 6

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Objekti eshte ne ndertim e siper nga kompania Alba Construction, objekti per banim parashihet te jete i gatshem ne Mars.2024. Dokumentacioni eshte ne rregull dhe perkthimi i menjehershem te noteri.

Çmimi €1300 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City