Shitet Banesa te Qafa Objekti Minimaxit

Shitet Banesa te Qafa Objekti Minimaxit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 2,000€ - Banesa
2663 93 M2 2 Dhoma 1 Banjo Qafa

Shitet Banesa te Qafa- Kodi 2663

Lokacioni: Objekti Minimaxi

Siperfaqe: 93 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Objekti gjindet ne Qender te Prishtines ne Rrugen UÇK nje prej lokacioneve me te mira per banim ose per biznes. Objekti posedon 3 lifta funksinal, parking nentoksor me pages. Dokumentacioni i rregullt dhe perkthimi behet te Noteri.

Çmimi €2000 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City