Shitet Garsonjerka në Aktash

Shitet Garsonjerka në Aktash
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 49,500€ - Banesa
2898 45 M2 1 Dhoma 1 Banjo Aktash

Shitet Garsonjerka ne Aktash – Kodi 2898

Lokacioni: Rr. Hajrullah Abdullahu

Siperfaqe: 55 M2

Kati 1

Renditjet:

– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Objekti gjindet afer ish-Restorant Davidovit ne Rr Hajrullah Abdullahu. Banesa shitet nga pronari i tokes dhe perkthimi behet te Avokati deri ne pranim teknik nga komuna.

Çmimi €49.500

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City