Shitet PentHous në Arbëri Afër Kforit

Shitet PentHous në Arbëri Afër Kforit
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2879 336.76 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Arbëri

Shitet PentHosi Luksoz ne Arberi – Kodi 2879

Lokacioni: Afer Kforit

Siperfaqe: 123.02 M2 Banim dhe 336.76 M2 Terase

Kati 4

Renditjet:

– 3 Dhoma gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Terrase
– Pishin
– Jakuzzi
– Sauna

Shitet banesa ( Penthouse ) Arberi – Prishtine , rruga : Gjergj Balsha ( mbrapa KFORIT). Manor residence eshte nje kompleks afarist-banesor e cila si te veqant ka banimin e cila eshte vetem 4 katshe, Manor residence eshte nje kompleks luksos me standarte evropjane, Objekti momentalisht eshte ne ndertim e siper, eshte duke u punuar me intenzitet shume te larte, pritet te perfundoj mbrenda qershorit 2025. PentHosu posedon pishine private dhe jakuzi, saune, pamjen panaromike. Eshte nje mundesi dhe oferte e mire per te jetuar ne luks dhe nje prej lagjeve me luksoze ne kryeqytet.

Çmimi €1200 M2 PentHousi
Çmimi €600 M2 Terasa
Çmimi €8500 Garazhda per Veture

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City