Shitet PentHous në Kalabri me Pamje Panaromike

Shitet PentHous në Kalabri me Pamje Panaromike
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,200€ - Banesa
2835 231 M2 3 Dhoma 3 Banjo 1 Garazha Kalabri

Shitet PentHous ne Kalabri – Kodi 2835

Lokacioni: Kompleksi Model Sllovenia

Siperfaqe 231 M2

Kati 6

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 3 Banjo
– Shpajz
– Teras 81 M2

PentHous me siperfaqe 150 M2 banim dhe terase 81 m2 gjindet ne katin e fundit te objektit me pamje panaromike, gjindet ne majen me te larte te lagjes Kalabria me pamje nga Prishtina. Garazhd per veture.

Çmimi €1200 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City