Shitet PentHous te Prishtina e Re

Shitet PentHous te Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 268,000€ - Banesa
2680 204 M2 3 Dhoma 3 Banjo Prishtina e Re

Shitet PentHous te Prishtina e Re – Kodi 2680

Lokacioni: Rr. Holger Petersen Ne Kompleksin Grand Towers

Siperfaqe 204 M2

Kati 11

Renditjet

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 3 Banjo
– Terase
– Depo
– Garderob

– Banesa gjindet ne Lagjen Prishtina e Re ne Rr. Holger Petersen mbi Berisha Group. Objekti Grand Towers posedon 5 lamela, objektet gjinden ne piken me te larte te Prishtines me pamje panaromike. Dokumentacioni i rregullt dhe perkthimi te noteri i menjehershem. Objekti perfundon ne Pranver 2024.

Cmimi eshte i negociueshem ne baze te menyres se pageses !

Çmimi €268.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City