Shitet Toka në Batllavë Fshatin Brainë

Shitet Toka në Batllavë Fshatin Brainë
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 120,000€ - Toka
2859 1 Hektar

Shitet Toka ne Batllave me Shtepi- Kodi 2859

Lokacioni: Braine

Siperfaqe: 1 Hektar

Toka gjindet ne Fshatin Braine me Komune te Podujeves, eshte 3 klm large Liqenit te Batllaves dhe Restorant Adriatikut. Ne Afersi te tokes eshte shkolla fillore Zahir Pajaziti, Xhamia. Toka gjindet buze rruges kryesore dhe me plan urbanistik lejohet ndertimi e villave malore. Toka posedon infrastrukturen e plote me uje, kanalizim, rryme, wifi.

Ne token prej 1 hektar gjindet nje shtepi me siperfaqe rreth 100 M2 me keto renditjtet: 2 dhoma gjumit, sallon me kuzhin, banjo, ballkon dhe podrum shtepia eshte ndertuar ne vitin 2004.

Kjo toka qe ofrohet per shitje eshte e pershtatshem per villa biznesore ose shtepi private. Token qe e karakterizon me se shumti eshte liqeni i batllaves vetem 3 km, restorante, ajri i pastert, dhe vetem 35 Klm nga Prishtina.

Toka eshte e pershtatshem per villa me pishina ku mund te ndertohen rreth 16 villa luksoze.

Dokumentacioni eshte ne rregull me flete poseduese. Cmimi eshte i favorshem.

Çmimi €120.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City