Shitet Toka ose Jepet Për Ndërtim në Çagllavicë

Shitet Toka ose Jepet Për Ndërtim në Çagllavicë
Lagjja 038
Në Shitje 70,000€ - Toka
1155 4.95 Ari Veternik

Shitet Toka ne Çagllavicë – Ofrohet edhe Per Ndertim – Kodi 1155

Lokacioni: Mbrapa Lagjes Marigona dhe Lagjes 038 – 250 Metra largesi

Siperfaqe: 4.95 Ari

Posedon:

– Infrastruktur
– Rruga e gjere 6 M e Shtruar me Zhavor
– Eshte e pershtatshem per ndertim
– Lagje e qet
– Per ndertim ofrohen 25 Ari

Çmimi €70.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City