Shtëpi Luksoze me Qira në Mat

Shtëpi Luksoze me Qira në Mat
Isa Kastrati, Prishtinë
Me qira 1,800€ - Shtëpia
2064 310 M2 4 Dhoma 3 Banjo Mati

Shtepi Luksoze me Qira ne Mati 1 – Kodi 2064

Lokacioni: Afer Xhamis dhe Depos Ndertimit Perparimi

E pershtatshme per banim, ordinance dhe tjera.

Shtepia eshte e ndertuar ne 4 ari oborr.
Bodrum+P+1 (Bodrumi dhe dy kate banimi)
Garazhe dimensioni 6.4 X 3.7 me dyer automatike dhe bodrum per nxemje qendrore sistemi me rryme dhe me pelet, dhe hapsira tjeter e bodrumit.

Kati i pare ka sallon te hapur i mobiluar me mobilje, air kondicion, kamine me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhines, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush, e shtruar me parket kroat te klasit te pare.

Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomen e prinderve e mobiluar ne menyre standarde, banjo/WC/tush kabine duke perfshire edhe pjesen per garderoben dollape te sistemit amerikani dhe dy dhoma tjera gjumi për femije me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për femije, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ per dhomat e femijeve.

Ngrohje qendrore te sistemit me pelet opcion edhe me rryme, sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtepine (300Ltr).
Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashte shtepise duke e mbuluar edhe oborrin.
Shtepia eshte e ndertuar në 4ari oborr të gjelberuar dhe eshte e rrethuar me muri dhe me grilla.
Sistemi i ujesjellesit dhe sistemin e rezervuarit te ujit prej 2000lit hapesire e veçante.

Alternative e rrymes me sistemin amerikan te invertorit ku jane te kyqura i gjithe ndriçimi i shtepise, TV dhe Alarm.

Perveç garazhes ka mundesi parkimi edhe per nje veture tjeter ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).

Çmimi €1800

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City