Shtëpi me Qira në Mat Afër Milleniumit

Shtëpi me Qira në Mat Afër Milleniumit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,000€ - Shtëpia
2688 180 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Mati

Shtepi me Qira ne Mat – Kodi 2688

Lokacioni: Afer Kolegjit Millenium 3

Siperfaqe 180 M2 + 4 Ari Obor

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– 4 Ari Toke
– Pishina
– Garazhd per Veture
– Veranda Verore
– Podrum
– Grill
– Sera
– Bunari

Shtepia gjindet afer kolegjit Milleniumi 3, shtepia ka nje organizim te mire dhe eshte e mobiluar, nxemjen qendrore nentoksore me rryme. Per kontrate afatgjate ofrohet nxemja qendrore me pelet nese kerkohet.

Shtepia eshte e pershatshem edhe per Biznes si zyre, qerdhe etj.

Çmimi €1000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City