Shtëpi me Qira në Velani

Shtëpi me Qira në Velani
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 700€ - Shtëpia
2353 330 M2 5 Dhoma 3 Banjo 1 Garazha Velani

Shtepi me Qira ne Velani – Kodi 2353

Lokacioni: Afer Dr. Selim Thaqit

Siperfaqe: 300 M2 P+2

Renditjet:

– 5 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 3 Banjo
– 2 Koridora
– 4 Ballkona

Posedon:

– Garazhd per Vetur
– 3 Vende Parking ne Obor
– 3 Ari Obor
– Nxemje Qendrore me Pelet

– Shtepia gjindet afer market Valbona dhe Dr Selim Thaqit, shtepia ofron kushte standarte banimi, shtepia eshte e pershtatshem dhe per qerdhe te femijeve ose zyre. Lagjja Velania eshte nje nder lagjet me te qeta ne Prishtine per banim, Ne kete shtepi qe 15 vite kane banuar qdo here Nderkombetare, eshte me rendesi te ceket se ne kete lagje jetojne banoret e shtepiave qysh nga vitet e 70-ta.

Çmimi 700

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City