Shtëpi/Objekt me Qira në Emshir Afër Kompleksit Dardha

Shtëpi/Objekt me Qira në Emshir Afër Kompleksit Dardha
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 3,000€ - Objekte, Shtëpia, Zyre
2746 300 M2 5 Dhoma 3 Banjo Emshir

Shtepi/Objekt me Qira ne Emshir – Kodi 2746

Lokacioni: Afer Komplesit Dardha

Siperfaqe: 300 M2 Banim + 15 Ari Obor

Renditjet:

– 5 Dhoma
– 2 Sallon
– Kuzhina
– 3 Banjo
– 3 Ballkona
– Shpajz

Posedon:

– 15 Ari Obor
– Garazhd per Veture
– Nxemje Qendrore me Rrym nder Dysheme

Shtepia gjindet ne lokacion te favorshem per Biznes. Shtepia ka nje plan te mire ku qdo kend e shtepise eshte i shfrytezueshem, 2 sallona te mdhaja dhe 5 dhoma te mdhaja e bejne hapsiren te mjaftushem per shfrytezim si biznes si psh It. Kopsht per Femije, Zyre, etj. Shtepia leshohet me qira per kontrate afatgjate.

Çmimi €3000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City