Zyre me Qira në Bregun e Diellit te Restorant Napoli

Zyre me Qira në Bregun e Diellit te Restorant Napoli
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Zyre
2556 100 M2 4 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Zyre me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2556

Lokacioni: Te Pizeria Napoli Afer Restorant Gizi

Siperfaqe: 100 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 4 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne nje lokacion shume te pershatshem per zyre, ordinance, call center, it, kurse te gjuheve etj. Banesa gjindet ne katin perdhese dhe posedon , nxemje qendrore me termokos. Banesa eshte afer Kopshtit te Femiejve Ardhmeria dhe Restorant Gizi dhe Pizeria Napoli.

Çmimi €600

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City