Zyre me Qira në Qendër

Zyre me Qira në Qendër
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 750€ - Zyre
2686 80 M2 3 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2686

Lokacioni: Te Foto Nesha

Siperfaqe: 80 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– 2 Shpajza
– 3 Ballkona

Banesa gjindet ne katin e 1 dhe me pamje nga Sheshi, banesa posedon nxemjen qendrore me termokos. Ne ndertese eshte e disponushme edhe pjesa ku ju mund ta reklamoni brendin tuaj.

OFERT – Ne çmim perfshihet uji, termokosi, mbeturinat kurse rrymen 50%.

Çmimi €750

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City