Zyre me Qira në Qendër Përball TEB Bankës

Zyre me Qira në Qendër Përball TEB Bankës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
1118 85 M2 3 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 1118

Lokacioni: Rr. Agim Ramdani Perball TEB Bankes

Siperfaqe: 85 M2

Kati 2

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– 2 Ballkona
– Koridor

Posedon:

– Pamjen nga Rruga Kryesore
– Nxemje Qendrore me Termokos

Zyra ka pamjen nga rruga Agim Ramadani dhe eshte e pershtatshem per veprimtari te ndryshem si psh, Avokatur, Noter, It, Kontabilist, Marketing Digjital, Arkitketure, Estetike etj. Banesa eshte e renovuar parketi dhe dyret.

Çmimi €450

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City