Zyre me Qira në Qendër në Aktash

Zyre me Qira në Qendër në Aktash
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Banesa, Zyre
2392 88 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lagjia e Muhagjerëve

Banes/Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2392

Lokacioni: Objekti INON ne Aktash

Siperfaqe: 88 M2

Kati: 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– 2 Lifta

Banesa eshte ne nje Lokacion shume te pershtatshem – qasje shume te shpejt dhe afer te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe Qendres se Qytetit. Banesa eshte e pershtatshme per ushtrimin e veprimtarive te ndryshme Biznesore si: Kurse te gjuheve te huaja, Studio Grafike, Administrate, Programim, Kontabilitet, Marketing etj.

Çmimi €500

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City