Zyre me Qira në Taslixhe te Rezidenca Turke

Zyre me Qira në Taslixhe te Rezidenca Turke
Taslixhe I, Pristina
Me qira 500€ - Zyre
1319 80-160 M2 2 Dhoma 2 Banjo Taslixhe

Zyre me Qira ne Taslixhe – Kodi 1319

Lokacioni: Te Rezidenca Turke – 500 Metra prej Shk.F. Gjergj Fishta

Siperfaqe 80 M2 dhe 160 m2

Kati: Perdhes

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Pelet
– 2 Wc
– Parking
– E Mobiluar me Invetar
– Uj 24 H

Çmimi €500 per Zyren 80 M2
Çmimi €900 per Zyren 160 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City