Zyre me Qira ne Ulpian Afer Abulances

Zyre me Qira ne Ulpian Afer Abulances
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Zyre
2389 65 M2 2 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Zyre me Qira ne Ulpian – Kodi 2389

Lokacioni: Te Ambulanca

Siperfaqe: 65 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Njesi Punes
– Ballkon
– Kuzhin
– Koridor

Zyra gjindet te Eurosig perball tregut te gjelbert, zyra gjindet ne katin e 1 dhe eshte shume i pershtatshem per zyre si kontabilitet, it, etj. Banesa posedon nxemjen qendrore me termokos.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City