Zyre me Qira Përball Akademisë së Shkencave dhe Arteve

Zyre me Qira Përball Akademisë së Shkencave dhe Arteve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Zyre
2829 40 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rr. Agim Ramadani

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2829

Lokacioni: Rr. Agim Ramadani Perball Akademise se Shkencave dhe Arteve

Siperfaqe 40 M2

Kati 1

Posedon:

– 2 Zyre ndaras
– Mini Kuzhin
– Banjo

Zyra eshte komplet e renovuar dhe e pershatshem per Avokatur, Noter, It, etj. Posedon nxemjen me Termokos.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City